Prosinec 2010

Julia Chang/Jay cee

31. prosince 2010 v 18:03 | tekken |  Postavy(holky)

JULIA CHANG/Jaycee (tekken tag tournament2)


Země:Amerika-USA-Arizona
Věk:21
Bojový styl:Xing Yi Quan založené čínské Kung Fu a bojové umění, / různé Kenpo a wushu styly
Výška:165cm
Váha:53kg
Povolání:Ekologie
Hobby:Ekologie,počítače
Má ráda:Michelle Chang,King II,pozorování bizonů,Lee Cholana
Nemá ráda:Mishima Zaibatsu

Tekken 3 a minulost

Julia je původem nalezenec. Našla ji Michelle Chang a vychovala ji k obrazu svému s pozivním vztahem v přírodě. V 18 letech se Julia přijíždí zúčastnit turnaje, protože zmizela její nevlastní matka Michelle, která byla naposledy viděna, když odjížděla za Heihachim Mishimou do Japonska. Chtěla totiž vědět, proč po ní chtěl na předešlém turnaji její přívěšek, který by mohl nějakou spojitost s utajovaným indiánským pokladem. Julii taktéž zajímá Bůh boje a jeho síla, protože o tomto stvoření v jejím adoptivním kmeni kolují mnohé legendy.


Tekken 4


Jednoho dne si Julia všimla, že její rodná země je v nebezpečí, nastala rychlá změna ekosystému a z celé oblasti by se mohla stát poušť. Začala studovat obnovení ekosystému. Julia spojila pokročilou genetickou vyzkumnou skupinu vedenou Profesorem T, který studoval biologický mechanismus zalesnění. Profesorův výzkum přišel výhraděn z G Corporation. G Corporation měla počítače lokalizované v jejich vysokém bezpečnostním centru a používali je pro výpočty intenzivní biogenetické analýzy a modolování ekosystému. Veškerá jejich data byla uložena na jejich databázových servrech. Kdyby se Julii podařilo dokončit její projekt ohledně zalesnění, mohla by svůj domov zachránit. Julia se dozvěděl, že Mishima Zaibatsu napadla výzkumné centrum G Corporation a ukradla jejich data. Julia netušila o výzkumech G Corporation ohledně Kazuyi Mishimy, ale potřebovla data získat zpět. Hledala na internetu informace o Mishima Zaibatsu, zvedla se jí nálada, když si přečetla, že se koná Král Železné Pěsti 4. Vstoupila do turnaje, ale nepodařilo se jí data získat.

Tekken 5


Vždy, když zabloudí se svým výzkumem do slepé uličky, vzpomene si jak data nedokázala získat zpět. Jednou dostala dopis v cizím jazyce, zjistila, že je to pozvání do Krále Železné Pěsti 5. Mohla by se opět pokusit získat data a její výzkum by se podařil. Je rozhodnuta do turnaje vstoupit. V turnaji se jí podařilo získat data, dokončit výzkum a vrátila se do Arizony, aby se setkala se svými pomocníky a mohli vše zrealizovat.


Tekken 6

Znovuzískání kradených dat umožnilo Julii dokončit svůj výzkum zalesnění. Zamířila zpět do Arizony, aby se setkala se společností, která souhlasila pomáhat v jejím plánu. Arizonský majitel země byla stará veštkyně, která předpověděla, že střetnutí Jina Kazamy a Kazuy Mishimy přinese okolí zkázu. Julia byla skeptická ohledně předpovědi. Když se dozvěděla o Králi železné pěsti 6 letěla zpět domů, aby se mohla připojit k turnaji.


Julia ChangJulia je moc super,symptická a milá.Má moc hekzé vlasy a silné údery.Určitě patří mezi moje oblíbenější postavy.
Je hezké,že chce chránit přírodu :)

Ling Xiaoyu +Jin Kazama ♥ love♥♥

31. prosince 2010 v 17:11 | TEKKEN |  Tekken ♥ Love ♥
O tomto páru,se říká,že se mají rádi...a mnoho fanoušků stejně jako já chtějí aby s toho bylo něco vícA nějaké obrázky


Ling Xiaoyu

31. prosince 2010 v 16:50 | tekken |  Postavy(holky)

Ling Xiaoyu


Země:Čína
Věk: 18
Bojový styl:Hakke Sho, Hikka Ken a různá čínská bojová umění
Výška:157cm
Váha:42kg
Povolání:Studentka
Hobby:Navštěvování parků
Má ráda:Pandu,Heihachi Mishima,Jin Kazama,jídlo,Miharu,Wang Jinreyho,Alisa Boskonovitch,Shin Kamiya
Nemá ráda:Učitele matiky,Kazuya Mishimu

MINULOST
Xiao je z Číny a chodí na školu ,kterou vede Heihachi Mishima.Jají nejlepší kamarád je Jin Kazama,který jí začal říkat Xiao.Také má kamarádku Miharu a Pandu,která je jejím mazlíčkem.Miluje zábavné parky a touží vybudovat největší zábavný pakr světa.Její děda je Wang Jinrey,který ji naučil bojovému umění.


Tekken 3


Jednou když je Ling na dovolené v Hongkongu, narazí na loď, která patří Heihachimu. Setká se tam s jeho lidmi, kteří Heihachiho okamžitě upozorní o její přítomnosti. Ling nečeká a všechny přepere. Heihachi nevěří svým očím, tak malá dívka přeprala jeho posádku. Ling po něm chce, aby jí postavil zábavní park, ale Heihachi smlouvá: postaví jej jedině tehdy, že Ling vyhraje Krále Železné Pěsti 3. Kvůli turnaji se Ling přestěhuje do Japonska kde navštěvuje střední Mishima Polytechnickou školu a její spolužačkou a největší kamarádkou je Miharu Hirano a jejím největším kamarádem je Jin Kazama, který jí začal říkat přezdívkou Xiao. Pandu učil Heihachi bojovat a ona se stala tělesnou stráží Ling. Ling zápas prohrála a její sen se nesplnil.Tekken 4

Ling byla už unavena z normálního života, ale jeden den dostala anonymní e-mail, který ji varoval pře Heihachiho zlými úmysly. Ling sice na e-mail odpověděla, ale dále nedostal žádné zprávy. Napadlo ji, že jí tuto zprávu zaslal Jin, který po předchozím turnaji zmizel. Ověřila si zprávu a začala podezřívat Heihachiho i Mishima Zaibatsu. Když byl ohlášen Král Železné Pěsti 4, rozhodla se vstoupit, aby se opět setkala s Jinem a mohli odhalit pravdu o Heihachim a jeho plánech (nejspíše o Ogreovi a o pokusu spojit Ogrea a Heihachiho DNA). Panda se stala opět její tělesnou stráží. Při své cestě se Ling setkala s Yoshimitsem, který jí osvětlil veškeré informace o Mishima rodině a ušetřil ji tak zlých plánů Heihachiho.
 

Tekken 5


Když se Ling dozvěděla ,že je Heihachi mrtev ,vehnalo jí to slzy do očí.Toužila vrátit čas a změnit tak celou minulost rodu Mishima. Jednou potkala skvělého vědce, který jí řekl, že by mohl takový stroj sestavit, ale potřebuje k tomu peníze. Ling přemýšlela jak peníze sehnat, poté vytáhla papír z kapsy: bylo to pozvání na Krále Železné Pěsti 5. Přišla si k Pandě pro pomoc, aby se stala její tělesnou stráží. Ling turnaj nevyhrála,ale její nejlepší kamarád Jin ano.Tak ji pujčil peníze,ale její plán se stejně nepovedl,protože zrovna když držel Heihachi Kazuyu nad propastí,stroj ho stejně zhodil dolů.Tak jí vědec řekl,že minulost se nedá zmenit,a že se to později zlepší.

Tekken 6

Ling byla ráda,když se dozvěděla,že je Heihachi na živu. Později se dozvěděla, že se její blízký kamarád Jin Kazama stal vůdcem Mishima Zaibatsu a pokoušel se Heihachiho zbavit. Xiaoyu chtěla Jina zastavit, ale kvůli ochrance Zaibatsu se k němu vůbec nedostala. Jin navíc vyhlašuje válku světu a stím i Krále železné pěsti 6. Xiaoyu vchází do turnaje s tím, že přesvědčí Jina, ať změní své cesty zla.


Ling je moje nej postava.Mám s ní zkušenosti od 4 let,co jsem začal hrát Tekken 3.Takže ji znám skoro cca 10let.Vždycky jsem si hrála,že je kamarádka s Jinem,protože se mi líbil a nedávno jsem zjistila,že kamarádi opravdu jsou (myslím si,že dokonce nejlepší).Byla jsem moc ráda a kdyby s toho bylo něco víc,bylo by to fakt perfektní(což je jasný,že bude,protože to Harada nedávno potvrdil :))..Mám ji celkově mooc ráda,není nic,co mi na ní vadí..Je fakt fajn a její styl je naprosto vyhovující a myslím,že se dá lehce naučit.:)))Prostě ji mám šíleně ráda (je to asi šílený mít rači konzolovou postavičku,než vlastní kámošky,ale nejspíš to bude tím,že ji znám tak dlouho :D ):-) :-)))