Julia Chang/Jay cee

31. prosince 2010 v 18:03 | tekken |  Postavy(holky)

JULIA CHANG/Jaycee (tekken tag tournament2)


Země:Amerika-USA-Arizona
Věk:21
Bojový styl:Xing Yi Quan založené čínské Kung Fu a bojové umění, / různé Kenpo a wushu styly
Výška:165cm
Váha:53kg
Povolání:Ekologie
Hobby:Ekologie,počítače
Má ráda:Michelle Chang,King II,pozorování bizonů,Lee Cholana
Nemá ráda:Mishima Zaibatsu

Tekken 3 a minulost

Julia je původem nalezenec. Našla ji Michelle Chang a vychovala ji k obrazu svému s pozivním vztahem v přírodě. V 18 letech se Julia přijíždí zúčastnit turnaje, protože zmizela její nevlastní matka Michelle, která byla naposledy viděna, když odjížděla za Heihachim Mishimou do Japonska. Chtěla totiž vědět, proč po ní chtěl na předešlém turnaji její přívěšek, který by mohl nějakou spojitost s utajovaným indiánským pokladem. Julii taktéž zajímá Bůh boje a jeho síla, protože o tomto stvoření v jejím adoptivním kmeni kolují mnohé legendy.


Tekken 4


Jednoho dne si Julia všimla, že její rodná země je v nebezpečí, nastala rychlá změna ekosystému a z celé oblasti by se mohla stát poušť. Začala studovat obnovení ekosystému. Julia spojila pokročilou genetickou vyzkumnou skupinu vedenou Profesorem T, který studoval biologický mechanismus zalesnění. Profesorův výzkum přišel výhraděn z G Corporation. G Corporation měla počítače lokalizované v jejich vysokém bezpečnostním centru a používali je pro výpočty intenzivní biogenetické analýzy a modolování ekosystému. Veškerá jejich data byla uložena na jejich databázových servrech. Kdyby se Julii podařilo dokončit její projekt ohledně zalesnění, mohla by svůj domov zachránit. Julia se dozvěděl, že Mishima Zaibatsu napadla výzkumné centrum G Corporation a ukradla jejich data. Julia netušila o výzkumech G Corporation ohledně Kazuyi Mishimy, ale potřebovla data získat zpět. Hledala na internetu informace o Mishima Zaibatsu, zvedla se jí nálada, když si přečetla, že se koná Král Železné Pěsti 4. Vstoupila do turnaje, ale nepodařilo se jí data získat.

Tekken 5


Vždy, když zabloudí se svým výzkumem do slepé uličky, vzpomene si jak data nedokázala získat zpět. Jednou dostala dopis v cizím jazyce, zjistila, že je to pozvání do Krále Železné Pěsti 5. Mohla by se opět pokusit získat data a její výzkum by se podařil. Je rozhodnuta do turnaje vstoupit. V turnaji se jí podařilo získat data, dokončit výzkum a vrátila se do Arizony, aby se setkala se svými pomocníky a mohli vše zrealizovat.


Tekken 6

Znovuzískání kradených dat umožnilo Julii dokončit svůj výzkum zalesnění. Zamířila zpět do Arizony, aby se setkala se společností, která souhlasila pomáhat v jejím plánu. Arizonský majitel země byla stará veštkyně, která předpověděla, že střetnutí Jina Kazamy a Kazuy Mishimy přinese okolí zkázu. Julia byla skeptická ohledně předpovědi. Když se dozvěděla o Králi železné pěsti 6 letěla zpět domů, aby se mohla připojit k turnaji.


Julia ChangJulia je moc super,symptická a milá.Má moc hekzé vlasy a silné údery.Určitě patří mezi moje oblíbenější postavy.
Je hezké,že chce chránit přírodu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

hrajete tekken??

jasně pořád 32.6% (253)
jo ale nejsem do toho blázen 15.2% (118)
občas 13.4% (104)
moc ne 13.1% (102)
nebaví mně to 12.1% (94)
co to je?? 13.5% (105)

Komentáře

1 Jokee Jokee | 11. února 2011 v 22:38 | Reagovat

Na pohled ujde a v boji šikovná.

2 ivetkaivetica ivetkaivetica | 12. února 2011 v 14:18 | Reagovat

[1]: jj :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama